emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

درباره ما

مرکز خرید آنلاین ویترین گالری فعالیت خود را در زمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1397 آغاز نمود و فروشگاه ویترین گالری ( مزون پوشاک زنانه ) را در شهر ساحلی سرخ رود بصورت فروش حضوری و اینترنتی افتتاح نمود. با فعالیت همکاران خوب ویترین گالری طی این سال‌ها توانسته موجبات رضایت کلیه مشتریان خود را از فروش محصولات خود فراهم آورد. در این راستا ضمن همکاری با اکثریت برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام موثری را بردارد. از رسالت های مهم ویترین گالری بهبود کیفیت سبک زندگی در کنار انتخاب درست است که رضایت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعا بوده است.؛ این رضایت مشتریان بوده تا زمینه ای برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت ویترین گالری رقم خورده است. حضور موفق ویترین گالری در این سالها در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. موفقیتی که سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران که ازنظر کیفیت و خدمات با نوع انتخاب ویترین گالری انطباق دارند، با ویترین گالری همکاری کاملا مشتری محور را داشته باشند و پس از شروع همکاری، همواره سعی بر آن داشته اند تا ویترین کالاهای خاص خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه آنلاین ویترین گالری عرضه کنند.

ارسال رایگان

کلیه سفارش‌ها با مبلغ خرید بالاتر از 400.000 تومان به‌صورت رایگان و در خریدهای کمتر از 400.000 تومان، با 20.000 تومان برای مشتریان شهرستان‌ها ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق تیپاکس برای خریدهای بالای 600.000 تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از 600.000 تومان مبلغ 40.000 تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق نیکی جت به صورت ثابت مبلغ 50.000 تومان می‌باشد.

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

فروشندگان با سابقه ویترین گالری همیشه سعی بر آن داشته اند که مشتریان گرانقدرشان نهایت لذت و رضایت را از خرید خود ببرند. به جهت سهولت در انتخاب شما می‌توانید در محصولات جستجو کنید و محصول موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 7  روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به ویترین گالری بازگردانید.